6 KARE 29

Terakki Sanat, 23 Mayıs – 29 Haziran 2019 tarihleri arasında, Adil Ocak, Aslı Özen, Aysel Pandora, Ayşe Sezer, Banu Taşkent, Bülent Yavuz Yılmaz, Cengiz Kurtuluş, Cenk Sezer, Derya Yıldız, Durmuş Ali Akça, Ekrem Kutlu, Elif Yılmaz, Funda Tarakçıoğlu, Gülay Kakşi Okay, Hamdi Eser, Hasan Mutlu, Kenan Demir, Mehmet Akif Orçan, Murat Tefek, Mustafa Demirpençe, Nadire Özbek, Onur Arıkan, Pınar Kanber, Raif Kalyoncu, Siret Uyanık, Tülay Bayraktar, Yasemin Kalyoncu, Yasemin Güler Yıldız ve Yasin Canlı’dan oluşan ‘’6 KARE 29’’ sergisine ev sahipliği yapıyor.

Her biri kendi alanında uzmanlaşmış 29 sanatçı; farklı teknikte oluşturdukları çalışmalarda görselliği özgürleştirip, kendi içinde uyum yaratıyor. Özgün ve bütünsel anlatımın hakimiyeti ve sanatın tüm estetik duygularını ele alınarak oluşturulan kompozisyonlar, küçük ölçekli tuvallerde hayat buluyor.

Sanatçıların; rengarenk, dinamik ve sürprizlerle dolu eserleri kaçırmamanız dileğiyle…

Sergi Açılış Tarihi
23 Mayıs, Perşembe 18:00

İletişim
İrem Günaçtı / Sanat Galerisi Sorumlusu
 +90 212 3510060 / 344             

www.terakkisanat.com

Bilgi Talebi

Bilgi Talebi


    Lütfen formu göndermeden önce " Lise için Sıkça Sorulan Sorular " yazımızı okuyunuz.
     
     


    Bu Formda alınan kişisel iletişim bilgileri talep ettiğiniz yerleşke, okul, sınıf seçeneklerine göre kayıt bilgilerinin size iletilebilmesi için talep edilmektedir. Başka bir amaçla kullanılmayacak, 3. Şahıs ya da kurumlar ile paylaşılmayacaktır.)