Web Sitemize Amerika’dan Mükemmellik Ödülü

Terakki’nin güncel teknoloji ve trendler kullanılarak hayata geçirilen web sitesi www.terakki.org.tr, uluslararası WebAwards 2015’te ‘Standard of Excellence’ (Mükemmellik Standardı) ödülü aldı.

Ödül Alan İlk ve Tek Türk Okulu: TERAKKİ

The Web Marketing Association’ın 1997 senesinden itibaren her yıl Amerika’da düzenlediği; dünya çapında alanında en etkili web sitelerinin tasarım, yenilik, içerik, teknoloji, etkileşim, metin ve kullanım kolaylığı açısından değerlendirilerek seçildiği WebAwards yarışmasında Türkiye’den ödül alan ilk ve tek okul, TERAKKİ oldu.

TERAKKİ markasını doğru yansıtmak için rafine bir tasarım, yapı ve metinle dijital reklam ajansı Gri Creative’in oluşturduğu web sitesini değerlendiren WebAward jürisi, dünyanın seçkin şirketlerinden dijital pazarlama profesyonellerinden oluşuyor.

Haberle ilgili ayrıntıları aşağıdaki linkte bulabilirsiniz.

http://www.webaward.org/winner.asp?eid=32375#.VefMLtPtmkq

Bilgi Talebi

Bilgi Talebi


    Lütfen formu göndermeden önce " Lise için Sıkça Sorulan Sorular " yazımızı okuyunuz.
     
     


    Bu Formda alınan kişisel iletişim bilgileri talep ettiğiniz yerleşke, okul, sınıf seçeneklerine göre kayıt bilgilerinin size iletilebilmesi için talep edilmektedir. Başka bir amaçla kullanılmayacak, 3. Şahıs ya da kurumlar ile paylaşılmayacaktır.)